Перейти до вмісту

СІЛЬГОСПТЕХНІКА Б/У З ЄВРОПИ ТА США

Ми знаємо, що вам потрібноЯК МИ ПРАЦЮЄМО

ВИВЧАЄМО ПОТРЕБИ

Аналіз потреб підприємства чи конкретної задачі.

ПІДБИРАЄМО ВАРІАНТИ

Пошук необхідної техніки на наших майданчиках та у наших партнерів.

ПРОПОНУЄМО РІШЕННЯ

Надання варіантів техніки, що відповідає запитам клієнта


ЗРАЗКИ Б/У СІЛЬГОСПТЕХНІКИ


НАШІ ПЕРЕВАГИ

НАДІЙНІСТЬ

Технічні фахівці виїжджають для компетентного огляду вживаної сільгосптехніки перед покупкою закордоном, тому ми гарантуємо надійність.

ЕФЕКТИВНІСТЬ

При доставці в Україну, техніка проходить розмитнення, дефектування та проводиться повне ТО. Сільгосптехніка Б/У повністю готова до роботи у будь-яких умовах.

ГНУЧКІСТЬ

Надаємо послуги лізингу та кредитування, а також оновлення Вашого технопарку (Trade-in). Здійснюємо доставку до будь-якого регіону України.


ПОПУЛЯРНА СІЛЬГОСПТЕХНІКА Б/У


Корисна інформація


Перевірена сільгосптехніка БУ від AGROGRUP

Наша компанія надає можливість купити БУ сільгосптехніку з Європи та США, яка вже доставлена в Україну, пройшла технічне обслуговування та готова до використання за прямим призначенням. Ми забезпечуємо всю техніку необхідними запчастинами, регулярним обслуговуванням, а також при необхідності інструктажем з експлуатації будь-якого агрегату, чи то типтронік на автомобілі або складний механізм для збирання зернових культур.

Переваги купівлі СГ техніки в AGROGRUP

Наша компанія працює на ринку сільгосптехніки загалом уже понад 20 років. За цей час ми дізналися про все, що потрібно знати для вибору якісної техніки на вторинному ринку Європи та США, вибудували максимально ефективні логістичні маршрути доставки техніки в Україну, забезпечили техніку, що поставляється нами, всіма необхідними запасними частинами, а також завжди знаходимо найоптимальніший варіант б/у сільгосптехніки для кожного нашого клієнта. Також з нами співпрацюють багато компаній в Україні як у сфері сільгосптехніки, пожежного обладнання від nais-n.com.ua, так і будівельних компаній, зокрема бетон у Львові завжди можна замовити в Бетон Трейдінг. Кількість партнерів AGROGRUP постійно збільшується, що підтверджує наш авторитет, як спеціалістів у сфері сільгосптехніки.

У нашій компанії як в наявності так і на замовлення представлена найпопулярніша сільгосптехніка бу в Україні:

 • комбайни;
 • трактори;
 • навантажувачі;
 • прес підбирачі;
 • обприскувачі;
 • агрегати для ґрунту;
 • жниварки;
 • екскаватори;
 • плуги оборотні;
 • сівалки;
 • та інші види техніки.

Ми стали основними експертами з продажу бу сільгосптехніки в Україні тому, що:

 1. Знаходимо найоптимальніші варіанти техніки,
 2. Забезпечуємо швидку доставку в Україну,
 3. Поставляємо запчастини в найкоротші терміни.

Будь-яка сільгосптехніка б/у буде доставлена вам на замовлення. Ми не завжди виставляємо всю техніку, що доставляється, на сайт, так як більшість з неї відразу ж йде замовникам. Тому, якщо не знайшли потрібний вам варіант на сайті, сміливо дзвоніть до нашого офісу й менеджери підберуть можливі альтернативи.

scroll